ÖVRIGT / Diverse / Gnistskydd 12804159
nr 1280 4159
Gnistskydd
Sent 1800-tal, plåt, Bemålad, höjd: 104 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:01:38
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr